Witamy na stronie serwisu  CreativeDenHaag.pl/wiadomości    

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

3607

Wycieczki po Hadze

2015-03-08 18:46:28 Den Haag
autor: Kamil
zobacz nasze galeria Mieszkacie w Holandii? A może odwiedzacie znajomych lub jesteście tu przejazdem i interesuje Was jak w ciekawy sposób można spędzić weekend.

Pozwólcie aby lokalni przewodnicy oprowadzili Was po mniej znanych częściach miasta. Odkryjcie co do tej pory umknęło Waszej uwadze.

Dajcie się zabrać na uroczą wycieczkę po haskich „hofjes”, czyli małych dziedzińcach lub pojeździjcie rowerem przez wydmy wzdłuż plaży. Od architektury po sekretne ogrody, wycieczki te ujawniają ukryte skarby miasta. 

Na stronie www.denhaag.com w zakładce „wycieczki”, znajdziecie wiele propozycji. Dostępne tam filtry pozwolą Wam wybrać najlepszy wariant. Dopasujcie czas, miejsce, wydarzenie lub wystawę, które chcecie zobaczyć. Wybierzcie odpowiedni środek lokomocji lub po prostu spacer.

Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie zarówno dzieci, jak i dorośli. Strona podpowiada jak spędzić wolny czas. Nie zapominajcie również o aplikacjach na telefon, o których wspominaliśmy już wcześniej oraz wygodnych butach! 

Powodzenia!

 

Poniżej jedna z wielu ciekawych propozycji zawartych na stronie.

TUK TUK City Tour

Zwiedźcie Hagę w oryginalnym tajskim stylu na tylnym siedzeniu tuk tuka. Zobaczcie pałace, plażę w Scheveningen, budynki parlamentu oraz zachwyćcie się pięknem architektury miasta. Usłyszycie wiele informacji na temat historii oraz ciekawostek dotyczących Hagi i jej mieszkańców.

Interesującą opcję stanowi również wycieczka logiczna. Jest to propozycja dla ilościowo większej grupy zwiedzających. Cała grupa dzieli się na małe podgrupy 2 lub 3 osobowe. Każda podgrupa ma za zadanie rozwiązać zagadkę w oparciu o wskazówki zawarte w kwestionariuszu. Wygrywają najlepsi!

Możliwe są też różne warianty do wyboru: wycieczki godzinne, 1,5 godzinne lub 2 godzinne. Słodkie, tajskie tuk tuki mogą również urozmaicić inne wydarzenia jak np. ślub, spotkanie rodzinne, wieczór kawalerski, imprezy dla dzieci, imprezy firmowe. W czasie wycieczek grupowych używane jest kilka pojazdów.

W celu uzyskania więcej informacji odwiedźcie stronę internetową: www.tuktuk-denhaag.nl

Źródła:

www.denhaag.com

www.tuktuk-denhaag.nl

 
aaaa ddddd ffff fff
 


Za wszelkie wypowiedzi zamieszczone w serwisie odpowiadają ich autorzy. Portal denhaag.pl nie odpowiada za ich treść. Wszystkie materiały na stronie są chronione prawami autorskimi.
CreativeDenHaag
Wszystkie prawa zastrzezone 2015