Witamy na stronie serwisu  CreativeDenHaag.pl/wiadomości    

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

2549

Sklep muzealny

2015-03-11 17:15:38 Den Haag
autor: Kamil
zobacz nasze galeria Miejsce, w którym znajdziecie dla siebie i swoich bliskich najatrakcyjniejsze pamiątki z Holandii.

Sklep muzealny w Hadze

Sklep muzealny w Hadze, to wyjątkowa koncepcja. Jest to pierwszy niezależny sklep muzealny w Holandii. Znaleźć go można w jednym z najpiękniejszych miejsc, w centrum starego miasta przy ulicy Lange Voorhout.

Sklep sprzedaje produkty z różnych holenderskich muzeów, książki o sztuce, niebieskie przedmioty z Delft, jak również inne produkty typu „Dutch Design”. Poza fantastycznymi perełkami dla koneserów sztuki można tam także zakupić gadżety artystyczne i unikalne, niespotykane wręcz na rynku – prezenty na różne okazje. 

Personel sklepu z przyjemnością odpowie na wszystkie zadane mu pytania i udzieli informacji na temat różnych muzeów znajdujących się w mieście. Sklep to także oficjalny punkt informacji turystycznej (VVV).

Sklep muzealny posiada swoją stronę internetową oraz odpowiednik online (także w języku angielskim). Strona jest bardzo dobrze zorganizowana. W zakładce „muzea” zebrano przedmioty wszystkich haskich galerii (i nie tylko). Klikając na wybraną nazwę muzeum można sprawdzić jakie gadżety są akurat wystawione na sprzedaż.

Zakładka „prezenty” przedstawia produkty podzielone tematycznie ze względu na każdą okazję. W zależności od aktualnych wydarzeń lub zbliżających się świąt pojawiają się okresowo i na zmianę zakładki prezentujące rzeczy związane np. z walentynkami, poszczególnymi porami roku, świętami, itp. Warto się zarejestrować i tworzyć swoje listy życzeń. Metodami płatności mogą być: zwykły przelew, multisafepay oraz paypal.

Sklep muzealny jest sponsorowany przez prywatnego przedsiębiorcę, a zyski są wykorzystywane do finansowania szeregu projektów kulturalnych organizowanych w Hadze. 

Godziny otwarcia

Poniedziałek – sobota: 11:00 – 17:00

Niedziela: 12 00 – 17:00

Kontakt i położenie

Lange Voorhout 58b

2514 EG Den Haag

Tel: 070-3922992

e-mail: info@museumshopdenhaag.nl

WWW: www.museumshopdenhaag.nl

www.museumshopthehague.com

 

 
aaaa ddddd ffff fff
 


Za wszelkie wypowiedzi zamieszczone w serwisie odpowiadają ich autorzy. Portal denhaag.pl nie odpowiada za ich treść. Wszystkie materiały na stronie są chronione prawami autorskimi.
CreativeDenHaag
Wszystkie prawa zastrzezone 2015