Witamy na stronie serwisu  CreativeDenHaag.pl/wiadomości    

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

2771

Pierwszy taki koncert w Holandii

2016-01-26 11:12:41 Den Haag
autor: Kamil
zobacz nasze galeria ArtStagePromotion i DjShadowface 2deverdiping Studio zapraszają na koncert!!

ArtStagePromotion i DjShadowface-2deverdiping Studio
maja przyjemnosc zaprosic na niepowtarzalny i jedyny taki koncert w Holandii !!
Wystapia dla Was artysci których nikomu blizej nie trzeba przedstawiac w niesamowitej kompilacji jakiej jeszcze nie bylo a mianowicie: 
legeda polskiej rap sceny,wspolzalozyciel grupy Molesta Evenement oraz Parias WŁODI x DJ B oraz znany z niebanalnych tekstow, czlonek grup m.in. RH czy HiFi Banda HADES x DJ Kebs !
Gramofonami zakreca DJ Shadowface & DJ Rasmatal wraz z suportami. ZAPRASZAMY! 
Drzwi otwarde: 20.00 Start: 21.00

Bilety : 25e w przedsprzedazy, 30e na drzwiach
Niebawem beda dostepne w przedsprzedaży w sklepach takich jak:
DELI - Van Musschenbroekstraat 166, 2522AW Den Haag
GROSZEK supermarket- Zuiderparklaan 26, 2574HK Den Haag
GROSZEK - Ebenhaëzerstraat 20, 3083 RN Rotterdam
PEWEX - Ambachtsgaarde 20, 2544 EE Den Haag
2deverdiping Studio - Hoorn Dubloen 4
Liczba biletow ograniczona!

Informacje o koncercie i jego szczegolach beda aktualizowane

Info : artstagepromotion@gmail.com & Holandia285@wp.pl
+31 0642591201- Robert + 31 0634064069 - DjShadowface

WŁODI - jeden z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych raperów na polskiej scenie. Współzałożyciel legendarnej już grupy Molesta Evenement oraz projektu Parias. Na swoim koncie ma 9 legalnie wydanych albumów, w tym 3 solowe wydawnictwa. Ostatni wydany w 2014r. longplay "Wszystko z dymem" uznany został przez słuchaczy i media, za jeden z najlepszych albumów roku. Warto wspomnień że na albumie zagościli tacy artyści jak: Evidence (Dilated Peoples), W.E.N.A, Małpa, Mielzky i Danny. Na scenie Artyście towarzyszy odpowiedzialny w 80% za produkcję myzyczną albumu - Dj B., co owocuje jedną z ciekawszych kooperacji mc-producent i niezwykle spójnym występem scenicznym. Obecnie duet pracuje nad planowym w pierwszym kwartale 2016 albumem „Wszystkie drogi prowadzą do dymu”.

HADES –warszawski raper, muzyczną kariere rozpoczal 1999r.dzialajac m.in.w skladzie DHO. Charakterystyczny głos, niebanalne teksty oraz skromna osobowość sprawiły, że Hades zyskał uznanie fanów, uczestniczył w nagraniach wielu albumów rodzimej sceny rap, tworząc kolejne single oraz zdobywając doświadczenie ponad 300 występów w całej Polsce i za granicą, grając zarówno jako członek zespołu HIFI Banda, projektu O.S.T.R./Hades, duetu RH(Hades/RakRaczej) jak i solowych występów, podczas których usłyszeć można przekrój repertuaru.Artysta promuje swój najnowszy album „Czasoprzestrzeń”. Tym razem połączył swoje siły z jednym z najwybitniejszych polskich producentów – Emade (Tworzywo Sztuczne, P.O.E.) oraz z DJ’em Kebsem(HIFI Banda, Spinlab). Efektem współpracy tych trzech artystów jest trzynaście utworów, które lirycznie oddają hołd starej szkole rapu. Bezkompromisowe i ostre wersy to zresztą styl, do którego przyzwyczaił swoich fanów.

 
aaaa ddddd ffff fff
 


Za wszelkie wypowiedzi zamieszczone w serwisie odpowiadają ich autorzy. Portal denhaag.pl nie odpowiada za ich treść. Wszystkie materiały na stronie są chronione prawami autorskimi.
CreativeDenHaag
Wszystkie prawa zastrzezone 2015